O nás

Vítejte na našem webu

Jsme mladou firmou, která jde do toho s jasnou vizí. Chceme být spolehlivým partnerem v oblasti výroby prototypů, speciálních zakázek a malých sérií pro závody i jednotlivce. 

Pracujeme s technologií, která vás překvapí svými možnostmi.

Můžete posunout vaše služby dál – buďte rychlejší, finančně efektivnější, dříve s produktem u zákazníka. Nebo si to jednoduše udělejte po svém.

Chcete? Pošlete nám soubor nejlépe ve formátu *.stl a my ho vytiskneme.

Více o možnostech využití a materiálech naleznete v záložce nabídka.

Základní informace o technologii 3D tisku

Principem námi používané technologie je přesné vytlačování materiálu (tj. různých druhů polymerů) na vyhřívanou tiskovou podložku po vrstvách. Po dokončení tisku jedné vrstvy dojde k posunu tiskové hlavy nahoru a začne tisk další vrstvy. Rozhodující výhodou je, že nepotřebujeme drahé formy pro vstřikovací lisy.

Tato metoda 3D tisku se označuje jako tisk tavenou strunou tzv. filamentem. Zkratky používané pro označení této metody jsou FDM, FFF. 

Výhodou je možnost volby druhů materiálu s různým složením, barvou a mechanickými vlastnostmi (např. tvrdost, pružnost, odolnost UV). 

Technologie se umí takřka ve všech případech neomezeně přizpůsobit požadovaným tvarům. Kromě materiálu kvalitu výrobku ovlivňují další faktory např. výška vrstev, průměru vytlačovaného materiálu, hustoty a tvar výplně objektu, tloušťka stěn. Se vším Vám rádi poradíme – kontakt.